Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta / Mail Açma

Yayınlayan: Web Tasarımcı
Kategori: Eposta Çözümleri, G Suite

29 Mart 2024 tarihi itibarıyla Sigortacılık Verilerinin Genel Veri Tabanına Kayıtlanmasına İlişkin Genelge (2023/24) ile sigorta acentelerine kurumsal e-posta kullanımı ile ilgili zorunluluk getirildi. 

Namık Erdem KAYA olarak SİZLERE KOMİTE’nin KRİTERLERİNE % 100 UYUMLU ve DÜNYA’nın EN İyi ve Gelişmiş Kurumsal Mail Sistemi olan Google Workspace’i veriyor.

.COM.TR domain hizmeti de sunan Namık Erdem KAYA’yı hemen şimdi arayın: 0 544 662 46 42

Başvuru Formu

Kurumsal E-Posta Nedir ve Neden Önemlidir?

Kurumsal e-posta, şirketinizin adını taşıyan ve @gmail.com, @yahoo.com gibi genel e-posta hizmetleri yerine, örneğin @orneksigorta.com gibi sizin şirket adınıza özel bir uzantıya sahip e-posta adresidir. Bu, şirketinize özgünlük katarak marka değerinizi artırır, müşteri ve iş ortaklarınızla iletişimde daha profesyonel bir imaj sergilemenizi sağlar.

Neden Kurumsal E-Posta Adresine Geçiş Yapılmalı?

  1. Profesyonellik: Kurumsal bir e-posta adresi, şirketinizin ciddiyetini ve profesyonelliğini yansıtır.
  2. Güvenlik: Kurumsal e-posta hizmetleri, genellikle daha güçlü spam filtreleri ve güvenlik özellikleri sunar.
  3. Marka Bilinci: E-posta adresinizde şirket adınızın geçmesi, marka bilincinin artmasına yardımcı olur.
  4. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Odamıza gönderilen 22.01.2024 tarihli 808 sayılı yazıda; Sigortacılık Verilerinin Genel Veri Tabanına Kayıtlanmasına İlişkin Genelge (2023/24) ile Sigorta Acenteleri kullanıcılarına acentenin kurumsal uzantılı eposta adresi kullanımı yükümlülüğünün getirildiği ve bu konudaki denetimin TOBB sorumluluğunda olduğu ifade edilmektedir.
Yazar: Web Tasarımcı