Namık Erdem KAYA olarak 1998 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri (IT) sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Dünyanın En Güçlü, En Yaygın, % 99,9999 Uptime Garantili ve En İyi Altyapısına Sahip mail sistemi olan Google Workspace hizmetini müşterilerimize indirimli fiyatlarla sunmaktayız.

İşin Özeti: Sıfır sorunlu ve mükemmel çalışan bir mail hizmeti sunuyoruz.

Google 1. Sayfada çıkma, Google’da Önde Çıkma, Google’da Üstte Yeralma, Google’a Kayıt olma kısacası Google Arama bölümü (Google Search Console) hizmetlerinin tamamını vermekteyiz.

İşin Özeti: Google arama sonuçlarında önde çıkma bizim işimiz

Güven veren, zarif, şık, işe yarayan, işlevsel, hızlı, yönetim panelli, son teknoloji web siteleri tasarlamaktayız.

İster holding isterse şahıs şirketi olsun farketmez. Her seviyede hizmet üretmekteyiz.

İşin Özeti: “Tam da istediğim buydu” diyeceğin bir web siteye sahip olursun

PHP Hosting, Windows Hosting, File Hosting, CDN Hosting de dahil olmak üzere her seviyede web varlıklarına host hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin en başarılı data centerlarında paylaşımlı hosting paketleri kullanmaktayız. Sorun olduğunu düşündüğümüzde ya da Datacenter firmasında bir gerileme hissettiğimizde, anında, size hiç çaktırmadan altyapıyı değiştiriyor en iyi firmaya geçiriyoruz web sitenizi 🙂

İşin Özeti: Kafan rahat eder

Alanadı Tescil ve Takibi uzmanlık alanlarımızdan biridir. En iyi ve en uygun alanadını markanız için bulur ve tescil ederiz. DNS yönetiminde DÜNYANIN EN İYİSİNİ KULLANIRIZ. Alanadı sahipliği, süre uzatımı, Whois doğrulamalarını titizlikle yürütürüz.

İşin Özeti: Domain tescilin önemini domainini kaybettiğinde anlamamak için bizimle çalışmalısın

Web Sitenize ait sorunları; yavaşlık, açılmama, hata verme, yedeklenememe, eskimişlik, yedekten kurtarma, kayıp bulma, ara buluculuk da dahil olmak üzere tüm sorunlara,

Maillerinizdeki; kota, gidip-gitmeme, gelmeme, çalışmama, spam, virüs, trojan, yedekleme, cep, tablet, masaüstü kurulum ve kullanamama sorunlarına kadar tüm sorunlara,

Alanadınızdaki; spame düşme, sahiplik devri, hatalı tescil, amatör DNS yapısı, alanadı kurtarma, alanadı otomatik tescil takip, gizlenmiş sahip bulmaya kadar tüm sorunlara  TEKNİK SERVİS VERMEKTEYİZ.

İşin Özeti: Çözeriz!

Her seviyede mobil uygulama geliştirme; proje yazımı, ekip kurma, yönetme, UI UX tasarım, kodlama, backend ve frontend develop, uygulama test ve yayın aşamalarının tamamını uçtan uca yapıyor, yaptırıyor ve yönetiyoruz.

İşin Özeti: Yaparız yeter ki bütçen geniş olsun 😉

Web Sitenize SSL (Güvenlik Sertifikası) hizmeti vermekteyiz. Let’s Encrypt yerine kalıcı, kurumsal ve sorunsuz SSL sunmaktayız.

İşin Özeti: Özete gerek yok kendisi zaten özet