” Tüm web işlerimi tek kişi yönetsin. Sorun olduğunda ona sorayım. En yeni gelişmeleri ondan alayım” O KİŞİ BİZİZ.

“Firmamızı, tarihçemizi, ürettiklerimizi, kalitemizi, insan kaynağımızı, ithalat-ihracatımızı, teknik servisimizi doğru dürüst anlatan bir web sitemiz olsun. ÇOK MU!” HAKLISINIZ.

“Domainime yatırım yapıyorum ama bu domain nerede kim yönetiyor bilmiyorum” TAMAMEN SİZ YÖNETEBİLİRSİNİZ. HEM DE HEMEN.

“Tüm Türkiye’ye Yayılmış Bayilerimi interaktif bir harita üzerinde imlemek istiyorum. Müşterilerim kolayca Yol tarifi ile bayime ulaşsın istiyorum. Türkiye Haritasında Bayilerimi Logomla birlikte göstertmek istiyorum” TABİ. HEMEN

“Başta her şey çok iyiydi. Onlar geliyor biz gidiyoruz. Toplantılar filan… Sorun çıkmaya işin bitmesi uzamaya başlayınca bir sessizlik bir dinginlik” TÜRK GİBİ BAŞLAR TÜRK GİBİ DEVAM ETTİRİR TÜRK GİBİ BİTİRİRİZ.

” Web sitemiz var olmasına var…. -da neresi bizi anlatıyor.. tıklayanlar ne iş yaptığımızı nasıl yaptığımızı anlıyor mu! Şüpheli” KOLAYI VAR. Bizi ara. İş’e Yarayan Web Sitesi yapmak uzmanlık alanımız.

” Yahu eller aya biz yaya. Herkesin üzerinde çalışması gereken bir dosyayı herkes birbirine maille gönderiyor. Ne keşmekeş ne rezillik” DERT ETME. BİRLİKTE ÇALIŞMA ORTAMI ÇÖZÜMÜ BİZDE.

“Google 1. Sayfada çıkmak için Adwords’e her ay çuvalla para ödüyorum” ÖDEME. Çok Basit Değil mi. Ö-DE-ME. BİZE GEL.

“Web sitem o kadar eski ve bizi anlatmıyor ki kaç aydır ben bile bir kez tıklamadım” BAKIM YAPARIZ. YAĞLARIZ – CİLALARIZ. Pırıl pırıl olur.

“Nakliye şoförleri teslimat zamanında firma adresimizi Navigasyon cihazında bulamıyor” YAPILDI BİL.

“Google Aramalarında “Bu Site Güvenli Değildir” yazısı canımı sıkıyor”. DERHAL KALDIRTIRIZ. Siteni de virüslerden temizleriz.

“Firmamın konumunu atamıyorum. Google Haritalar’da da yokuz. Bu nasıl iş” ÇÖZÜM BİZDE

“Google Arama Sonuçlarında firmam ya hiç çıkmıyor ya da çok gerideyim.” EN SEVDİĞİMİZ SORUN BU: ÇÖZÜLDÜ BİL

” Bu aralar internette sorun var – Bu site niye yavaş. Çok yüklü sitemiz o yüzden yavaş” HI..HIII. ÖYLE. SORUNUN VARLIĞINA İNANIYORSAN ÇÖZERİZ.

“Maile Giremiyorum – Mail Gelmiyor – Mail Gitmiyor – Mailimde Sorun Var” EN SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ SORUN. ÇÖZERİZZZ.